13 NIEDZIELA ZW. – 30.VI.2019 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

-środa  Święto Św.Tomasza Ap.

– sobota Wsp.Bł.Marii Teresy Ledóchowskiej

1.Do południa Msze św.w nowym kościele o 7 i 9.Wyjątkowo sumy nie będzie z uwagi na sume odpustową o godz.11 w Bednarce.O 18 w starym kościele Msza św.wieczorowa.

2.We środe o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Na wakacyjną Nowennę serdecznie zapraszamy Parafian z dziećmi.

3.W I Czwartek o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za kapłanów i o nowe powołania.Msza św.o 18.

4.W I Piątek o 8 wyjazd do chorych.Porządek spowiedzi i Mszy św.:

– stary k-ł : 6.30 spowiedź i 7 Msza św.

– nowy k-ł : 17 spowiedź i 18 Msza św.

– R-le : 6 spowiedź i 6.30 Msza św.

– B-ka : 18.30 spowiedź i 19 Msza św.

5.W I Sobotę o 17.30 różaniec ,a o 18 Msza św.ku czci Niepok.Serca NMP z ucałowaniem relikwii św.JP II.Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych,a na dojazdach w przyszłą niedzielę.

6.W przyszłą I Niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego SakramentuPo sumie błog.dzieci..Składka w czasie Mszy św.na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie,a do puszek na prace remontowe po pożarze w domu Pani Józefy Kupiec.Zniszczenia są duże,dlatego prosimy Parafian o pomoc materialną .Niejednokrotnie Parafianie okazywali wielkie serce i ufamy , że i teraz uczynimy podobnie.

7.Zapowiedzi :

– Arkadiusz Dawid Szkaradek z parafii Lipinki i Kinga Katarzyna Michalik z parafii Ropa : zap.II

– Damian Rafał Janusz z parafii Lipinki i Agnieszka Marta Kuźma z parafii Chomranice : zap.II

– Daniel Kamil Gawlak z parafii Lipinki i Angelika Dominika Kotowicz z parafii Bystra : zap.II

Ewentualne przeszkody mamy obowiązek zgłosić do kancelarii parafialnej.