18 NIEDZIELA ZW. – 4.VIII.2019 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– wtorek Święto Przemienienia Pańskiego

– czwartek Wsp. św. Dominika

– piątek Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża – Patronki Europy

– sobota Święto św. Wawrzyńca

2.Msze św. do południa bez zmian. Niedziela jest adoracyjna. Po sumie błogosławieństwo dzieci. O 18 Msza św. wieczorowa w starym kościele.

3.Bóg zapłać za dar ołtarza na potrzeby diecezjalne.

4.Zmiana tajemnic różańcowych na dojazdach po Mszy św., natomiast w Lipinkach w I Soboty po Mszy św. wieczorowej.

5.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Po Nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów oraz pierwsza po lipcowej przerwie próba chóru parafialnego.

6.W przyszłą niedzielę o 15 na nowym cmentarzu tradycyjne nabożeństwo za zmarłych. Serdecznie zapraszamy. Jana Mikusia prosimy o nagłośnienie .

7.Program trzydniowego Odpustu jest podany na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

8.Wszystkich zaangażowanych oraz poproszonych o pomoc i udział w Odpuście prosimy o włączenie się w przygotowania i przeprowadzenie Uroczystości ,które będą trwały od 14 wieczorem do 17 sierpnia.

9.22 sierpnia we wspomnienie NMP Królowej w starym kościele uroczystość wprowadzenia Obrazu NMP Królowej.

10.Przyszła niedziela w kazaniach i ogłoszeniach poświęcona będzie tematyce czekających nas uroczystości.

11.O wieńce prosimy autorów tegorocznych ołtarzy na Boże Ciało.