23 Niedziela Zwykła – 8.IX.2019 r.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– dzisiaj tradycyjnie Święto Narodzenia NMP ,czyli tradycyjnie Matki Bożej Siewnej,choć liturgicznie ustępuje niedzieli.Na sumie i na dojazdach poświęcenie ziarna siewnego – odpusty w gorlickiej bazylice i w Libuszy – sumy o 11.

– czwartek Wsp.NMP RZESZOWSKIEJ

– piątek Wsp.Św.Jana Chryzostoma

– sobota ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO – Odpust w Kobylance z sumą o 11 pod przewodnictwem Ks.Biskupa Ordynariusza w ramach akcji ogólnopolskiej POLSKA POD KRZYŻEM.Parafian zachęcamy do udziału,a w naszej parafii zapraszamy w sobotę do nowego kościoła na godzinę 15 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Drogę Krzyżową ofiarowaną za Polskę.Serdecznie zapraszamy!

2.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.w starym kościele.

4.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.

5.W przyszłą III sobotę miesiąca prosimy o składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła i parafii.Do puszek zbiórka na Katolickie Radio VIA.

6.Zachęcamy jeszcze do zakupu płyt w cenie 25 zł jako cegiełka na budowę domu formacyjnego sióstr w Szczecinie.