NIEDZIELA 27 ZW. – 6.X.2019 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek Wsp.NMP Różańcowej – odpust w Kolegiacie w Bieczu : suma dzisiaj o 11.30

2.Msze św.bez zmian.O 17 w starym kościele Msza św.wieczorowa z różańcem.

3.W tygodniu codziennie o 17 Msza św.z nabożeństwem różańcowym : w poniedziałek w starym kościele,a w pozostałe dni w nowym.

4.We wtorek na różaniec zapraszamy klasę 5 a,we czwartek klasa 5 ,a w piątek ministranci i lektorzy.W sobotę róże różańcowe.

5.We środę dodatkowo Nowenna do MB Lipińskiej Królowej z Godzinkami o Matce Bożej o 16.30.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

6.W piątek wieczorem spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

7.W przyszłą niedzielę przypada NIEDZIELA PAPIESKA – tradycyjna zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży.Panu Bogu dziękujemy za otwarta drogę do beatyfikacji Kard.Stefana Wyszyńskiego – duchowego przewodnika naszego Papieża.

8.Bóg zapłac za dar ołtarza na potrzeby diecezjalne.Po sumie błog.dzieci.Na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.

9.Przypopinamy,że z powodu dużej ilości Mszy św.pogrzebowych nie jesteśmy w stanie odprawiać wszystkich,a oczekiwanie jest za długie,dlatego w parafii odprawiamy tylko Msze od najbliższej rodziny,czy sąsiadów.Pozostałe intencje odsyłamy np. do domu księży emerytów w Rzeszowie i Tarnowie i dzięki temu zmarli otrzymają dar Mszy św.w ciągu 2 do 3 miesięcy.Pod tym kątem zostaną przeglądnięte wszystkie intencje z ostatnich lat.Bardzo prosimy,by nie naciskać w tej sprawie,bo najważniejsze jest dobro duchowe zmarłych,a nie od kogo.