29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.X.2019 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– wtorek WSP.ŚW.JANA PAWŁA  II

2.Msze św.do południa bez zmian.O 17 w starym Kościele Msza św.wieczorowa z nabożeństwem różańcowym.

3.Niedziela jest misyjna.Zbiórka do puszek na misje w przyszłą niedzielę.

4.Msza św.z różańcem codziennie o godz.17 – poniedziałek i niedziela stary kościół,a pozostałe dni nowy.

5.We środę o 16.30 Godzinki o Matce Bożej oraz Nowenna,a po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.

6.W piątek po nabożeństwie wieczornym spotkanie KSM.

7.Różaniec w tym tygodniu :

– poniedziałek klasa VII

– wtorek klasa VIII

– czwartek kl.I i II

– piątek KSM

– sobota Akcja Katolicka

8.Wypominki można składać w zakrystii.Prosimy,by nie składać wypominków czy ofiar na Mszę św.na tacę.

9.Z racji Wszystkich Świętych zachęcamy do spowiedzi św.,by zyskać odpust zupełny.Porzadek nabożeństw 1 i 2 listopada tak jak w roku ubiegłym.Podamy w przyszłą niedzielę.

10.Bóg zapłać za ofiary w kopertach na nowy k-ł i utrzymanie parafii.

INFORMACJA DOTYCZĄCA WYWOZU GRUZU NA PARKING

Bardzo prosimy ,by nie wywozić już gruzu i ziemi pod przyszły parking od strony nowego cmentarza. Narazie nie potrzeba więcej materiału.Po rozgarnięciu zobaczymy jak wygląda całość.Dziękujemy wszystkim,którzy gruz i ziemię przeznaczyli pod przyszły parking.Prosimy wszystkich o zastosowanie się do prośby Parafii.