32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.XI.2019

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek Wsp.Św.Marcina z Tours – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

– wtorek Wsp.Św.Jozafata Kuncewicza

– środa Wsp.Św.Benedykta,Jana,Mateusza,Izaaka i Krystyna Męcz.

2.Msze św.do południa bez zmian.O 17 Msza wieczorowa w starym kościele.

3.Wypominki pół godziny przed każdą Mszą św. ,a w tygodniu podobnie przed Mszami wieczorowymi.

4.We środę o 17 Nowenna do MB LIPIŃSKIEJ KRÓLOWEJ i Msza św.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

5.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.

6.Przypominamy o zapisach na parafialna pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 30 czerwca do 8 lipca 2020 .Koszt przystępny : 300 euro i 860 zł.Program znacznie wykracza poza samo Medjugorie i obejmuje także inne sanktuaria bałkańskie oraz miejsca zabytkowe i krajobrazowe z wypoczynkiem nad Adriatykiem i Balatonem.Trudy przejazdu ogranicza fakt,że nie ma żadnych nocnych przejazdów.Zachęcamy Parafian do skorzystania z tej oferty i zapisywać możemy się do końca listopada u ks.proboszcza z zaliczką 600 zł.Otrzymamy wtedy potwierdzenie oraz specjany formularz danych osobowych do wypełnienie w domu i zwrotu przed wyjazdem.Program jest podany na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń naszej parafii.

7.W przyszłą III niedzielę bardzo prosimy parafian o listopadową składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła i utrzymanie bieżące parafii.