33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.XI.2019 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek WSP.BŁ.KAROLINY KÓZKÓWNY – PATRONKI DIEC.RZESZ.

– środa WSP.ŚW.RAFAŁA KALINOWSKIEGO

– czwartek WSP.OFIAROWANIA NMP

– piątek WSP.ŚW.CECYLII – PATRONKI CHÓRÓW I MUZYKI KOŚCIELNEJ

2.Msze św. do południa bez zmian.O 17 w starym kościele Msza św.wieczorowa.

3.Bóg zapłać za listopadowe ofiary pieniężne w kopertach na nowy kościół i utrzymanie parafii.Bardzo prosimy o pomoc na ten cel w miarę możliwości w każdym miesiącu.

4.We środę o 17 Msza św.z Nowenna do MB LIPIŃSKIEJ KRÓLOWEJ.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

5.W piątek na Mszy św.wieczorowej zaśpiewa chór parafialny z racji WSPOMNIENIA ŚW.CECYLII – PATRONKI.Zapraszamy Parafian na wspólną modlitwę za organistów i chóry parafialne,a pośród nich za nasz chór wraz z organistą i za organistów w starym k-le i w Bednarce.Polecajmy także naszą scholę dziewczęcą oraz scholę KSM.

6.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

7.W przyszłą niedzielę przypada UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA –  jest to dzień Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.Obie grupy działają prężnie w naszej parafii.Za odmówienie Litani do Serca Bożego i Aktu Oddania możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8.Zapisy do Medjugorie do końca listopada.