34 NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 24.XI.2019 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– sobota Święto Św.Andrzeja Ap. – Solenizantom składamy najlepsze

2.Msze św.do południa bez zmian z wypominkami pół godziny przed Mszą św.

3.O 17 Msza św.wieczorowa w starym kościele.

4.Dzisiejsza Uroczystość jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

5.Po Mszy św.przed Najświętszym Sakramentem Litania do Serca Bożego z Aktem oddania – za co możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6.Na sumie udzielamy sakramentu chrztu św.

7.We środę o 17 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

8.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.

9.W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent.W niedziele adwentowe o 6.30 Godzinki o Matce Bożej.Porzadek rorat oraz inne informacje adwentowe podamy w nasępną niedzielę.Na roratach będzie prowadzony specjalny program duszpasterski poświęcony osobie Sługi Bożego a nie długo błogosławionego Prymasa Tysiąclecia ks.kardynała Stefana Wyszyńskiego.Temu tematowi będą poświęcone kazania w następną niedzielę.

10.Bóg zapłać za składane w listopadzie ofiary pieniężne w kopertach na bieżące utrzymanie parafii i potrzeby kościołów.

INFORMACJA DOTYCZĄCA OPŁATKÓW NA STÓŁ WIGILIJNY

Nadchodzi czas,kiedy do naszych domów tradycyjnie docierać będą opłatki Bożonarodzeniowe.Jak zawsze przyniosą je z najlepszymi życzeniami świątecznymi przedstawiciele Parafii w osobach : SIOSTRY ZAKRYSTIANKI I ORGANISTY W LIPINKACH P.ROBERTA ORAZ ORGANISTY W BEDNARCE P.BARTŁOMIEJA.Prosimy Parafian o życzliwe jak zawsze przyjęcie Ich w domach,a ofiarą materialną złożoną z okazji opłatków wesprzyjmy Ich gorliwą pracę i posługę w Parafii.