NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY 29.XII.2019 R.

1.Msze św. do południa bez zmian. O 17 Msza św. wieczorowa w starym kościele.

2.We wtorek przypada ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU.O 15 tradycyjne NABOŻEŃSTWO DZIĘKCZYNNO-PRZEBŁAGALNE z okolicznościowym kazaniem. Parafian zapraszamy jak najliczniej na Mszę św. i modlitwę .Za udział możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.We środę w NOWY ROK przypada liturgiczna UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. Modlimy się o pokój na świecie.Za odśpiewanie HYMNU DO DUCHA ŚWIETEGO możemy zyskać odpust zupełny.

4.W I CZWARTEK o 15.30 spotkanie Akcji Katolickiej. Od 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu i Msza św. z modlitwami o nowe powołania i za kapłanów.

5.W I PIĄTEK spowiedź św. i Msze św. w następującym porządku:

– stary k-ł spowiedź od 6.30 i Msza św.o 7

– nowy k-ł spowiedź od 16 i Msza św.o 17

– R-le spowiedź od 6 i Msza św.o 6.30

– B-ka spowiedź od 17.30 i Msza św.o 18

– O 8 wyjazd do chorych

6.W I SOBOTĘ o 16.30 różaniec w int.trzeźwości i o 17 Msza św.z ucałowaniem relikwii św.Jana Pawła II.

7.W przyszłą I NIEDZIELĘ miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.Po sumie błog.dzieci i zmiana tajemnic różańcowych. Również na dojazdach po Mszy św.zmiana tajemnic różańcowych. Prosimy ,by członkowie róż koniecznie uczestniczyli w comiesięcznej zmianie i codziennie odmawiali dziesiątek różańca. Intencja na styczeń :  ABY CHRZEŚCIJANIE ,CI KTÓRZY WYZNAJA INNE RELIGIE I LUDZIE DOBREJ WOLI SZERZYLI POKÓJ I SPRAWEDLIWOŚĆ W ŚWIECIE. Zachęcamy również róże i pozostałych Parafian do praktykowania I SOBÓT miesiąca.

8.Kolęda w ty tygodniu :

– poniedziałek :

1.ks.Rafał od 8.30 c.d.od rodziny Prysaków do Zofii Knapik

2.ks.prob.od 8.30 c.d.od rodziny Byczek do rodziny Szkaradek

– czwartek :

1.ks.Rafał od 8.30 c.d.od rodziny Jurusik do rodziny Rybczyk

2.ks.prob.od 8.30 c.d.od rodziny Kuźmin do rodziny Kędzior

– sobota :

1. ks.Rafał od 8.30 Lipinki k.Bednarskiego od rodziny Baranowskich do rodziny Knapików

2.ks.prob.od 8.30 c.d.od Danuty Wątroba do rodziny Jodłowskich