2.NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 5.I.2020 R.

1.Msze św. do południa bez zmian.O 17 Msza św.wieczorowa w starym kościele.

2.Niedziela jest adoracyjna.

3.Po sumie i na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.Również po sumie błogosławieństwo dzieci.

4.Czasopisma katolickie są do nabycia w zakrystii.

5.Jutro przypada UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI.Msze św.w porządku niedzielnym.Jest to Święto obowiązujące katolika w sumieniu.Składka na misje.

6.Jutro również po Mszach św.dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych będą rozprowadzać świąteczne zestawy – kreda,kadzidło i węgielek,które możemy wykorzystać w naszych domach do okadzenia mieszkania i napisania kredą na dzwiach domu :C+M+B 2020.Na sumie i na dojazdach poświecenie kadzidła i kredy.

7.Jutro przypadają rocznice sakry biskupiej naszych biskupów : Kazimierza i Edwarda – polećmy Ich w naszych modlitwach.

8.Kolędnicy misyjni zebrali od naszych parafian na misje 4272 zł.Składamy serdeczne Bóg zapłać za ten dar i życzliwe przyjęcie w domach.

9.We środę o 17 Msza św.z Nowenną do MATKI BOŻEJ LIPIŃSKIEJ KRÓLOWEJ.Zachecamy Parafian do licznego udziału.

10.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

11.W przyszłą niedzielę przypada ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia,ale kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

12.Wizyta duszpasterska w tym tygodniu :

– wtorek ks.Rafał od 13 Zagumnie od Marii Raksa do Jolanty i Józefa Bubniak

– wtorek ks.prob.od 8.30 Lipa

– środa ks.Rafał od 8 Bochnia od Teresy Tokarz do rodziny Litwa

– czwartek ks.Rafał od 14 Zagumnie c.d.od rodziny Wójcików do rodziny Staniszewskich

– czwartek ks.prob.od 10 c.d.od rodziny Jarek do rodziny Patrzyk k.mostu

– piątek ks.Rafał od 8.30 od Tomasza i Teresy Kozioł k.św.Józefa do rodziny Ireny i Bogusława Bochenek

– sobota ks.Rafał c.d.od 8.30 od Mirosławy i Karola Ślusarz do rodziny Klęba

– sobota ks.prob.od 8.30 od Aleksandra Dusza do rodziny Barnardy i Roberta Cieśla