III Niedziela zwykła

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– wtorek Wsp. Św. Tomasza z Akwinu

– piątek Wsp. Św. Jana Bosko

2.Dzisiejsza niedziela jest NIEDZIELĄ SŁOWA BOŻEGO.

3.Msze św. do południa bez zmian. O 17 Msza św.w starym k-le.

4.We środę o 17 Msza św. z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

5.W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie KSM.

6.W I Sobotę o 16.30 różaniec w int. trzeźwości ,a o 17 Msza św. ku czci Niepok. Serca NMP z ucałowaniem relikwii św.JPII. Zachęcamy parafian a pośród nich róże różańcowe do udziały. Po Mszśw.na plebanii spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej.

7.W Przyszłą niedzielę przypada w Liturgii ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Składka na zakony kontemplacyjne, a na sumie poświęcenie gromnic, oraz zmiana tajemnic różańcowych i błog.dzieci. Prosimy ,by członkowie róż przychodzili na sumę na zmianę tajemnic. Intencja na luty : ZA KONAJĄCYCH I BLISKICH ŚMIERCI.

8.Wizyta duszpasterska w tym tygodniu :

– poniedziałek od 15.30 od rodziny Bubniak i domy k. sklepu do rodziny Czechowiczów w Rozdzielu

– wtorek 8.30 Rozdziele od Rodzin Dudra do Danuty Karp

– środa 8.30 L-ki k. drogi od rodziny Patrzyk do Rodziny Kozioł naprzeciw nowego k-ła

– czwartek 8.30 L-ki k. drogi w kierunku starego k-ła od rodziny Czapka do rodziny Tylawskich

– sobota 8.30 L-ki k. starego k-ła od rodziny Szary do rodziny Frączek