NIEDZIELA – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 2 .II.2020

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– środa Wsp.Św.Agaty

– czwartek Wsp.Św.Pawła Miki

2.Niedziela jest adoracyjna.Po sumie błog.dzieci i zmiana tajemnic różańcowych.Intencja na luty : ZA KONAJĄCYCH I BLISKICH ŚMIERCI.

3.Bóg zapłać za dar ołtarza na klasztory klauzurowe.Składka na potrzeby diecezjalne w przyszłą niedzielę.

4.We środę o 16.30 Godzinki o Matce Bożej,a o 17 Msza św.z Nowenną.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

5.W I czwartek o 16 spotkanie Akcji Katolickiej,a o 16.30 adoracja Najśw.Sakramentu i o 17 Msza św.z modlitwami za kapłanów i o nowe powołania.

6.W I piątek o 8 wyjazd do chorych.Spowiedź i Msze św.w następującym porządku :

– stary k-ł spowiedź od 6.30 i Msza św.o 7

– nowy k-ł spowiedź od 16 i Msza św.o 17

– R-le spowiedź od 6 i Msza św.o 6.30

– B-ka spowiedź od 17.30 i Msza św.o 18

7.Czasopisma katolickie sa do nabycia w zakrystii.

8.W związku z zakończoną wizyta duszpasterską bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjmowanie nas w Waszych domach.Za wspólną modlitwę,za rozmowę i gościnność oraz pomoc materialną składamy serdeczne Bóg zapłać.Niech Błog.Boże udzielone w Waszych domach towarzyszy dzieciom,młodzieży,dorosłym,starszym oraz chorym w obecnym roku.