5 niedziela zwykła

5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.II.2020 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek Wsp.Św.Scholastyki

– wtorek Wsp.NMP z Lourdes – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

– piątek ŚWIĘTO ŚW.Cyryla i Metodego Patronów Europy

2.Msze św.do południa bez zmian.Na sumie chrzest dzieci.O 17 Msza św.wieczorowa w starym k-le.

3.Bóg zapłać za składkę na potrzeby diecezjalne – przeniesioną z ubiegłej niedzieli.Poprzednia składka w Święto Ofiarowania Pańskiego była przeznaczona na klasztory kontemplacyjne.

4.Czasopisma katolickie są do nabycia w zakrystii.

5.W poniedziałek o 15.30 w szkole katecheza dzieci klasy trzeciej z rodzicami w ramach przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii Św.

6.Sakrament bierzmowania na zakończenie wizytacji kanonicznej 9 marca o 17 w Lipinkach – Ks.Biskup Edward,natomiast I Spowiedź św.w piątek 8 maja,a I Komunia Św.w niedzielę 10 maja.Dzieci i młodzież polecajmy w naszych modlitwach.

7.We środę o 17 Msza św.z Nowenna do MB LIPIŃSKIEJ KRÓLOWEJ – zachęcamy do liczniejszego udziału.Godzinki o 16.30,a po nabożeństwie spotkanie chóru parafialnego.

8.19 lutego we środę na Nowennie poświecenie i wręczenie dzieciom klasy III książeczek do modlitwy w ramach przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii Św.

9.W Piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.

10.W przyszłą III niedziele miesiąca bardzo prosimy parafian tradycyjną składkę w kopertach na bieżące utrzymanie parafii i naszych kościołów.W B-ce zostały wymienione ostatnie okna i chcemy pomóc je wypłacić.