12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.VI.2020 R.

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa w starym k-le.

2.We środę przypada w liturgii UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW.JANA CHRZCICIELA.Wszystkim Solenizantom składamy najlepsze życzenia.O 17.30 Godzinki O Matce Bożej,a o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej.Zachęcamy do liczniejszego udziału.

3.We czwartek o 12 Msza św.w starym k-le dla klasy ósmej szk.podst.na podziękowanie za otrzymane łaski.Po Mszy św.spotkanie w Sali naszego ośrodka młodzieżowego.

4.W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego naszej szkoły i przedszkola.Z uwagi na obostrzenia sanitarne będą przed południem trzy Msze św.dla różnych grup :

– 8.00 klasy od 5 do 8

– 9.00 klasy 1 do 4

– 10.00 dzieci przedszkolne

Zapraszamy także nauczycieli i rodziców.Przypominamy ,że obowiązują nas maseczki.

5.W przyszłą niedzielę o 11 suma odpustowa ku czci NMP Nieustającej Pomocy w Bednarce.W Lipinkach wyjątkowo sumy nie będzie.Zapraszamy do Bednarki,ale tym bardziej pamiętajmy o rygorach masek i odległości.Mszy św.będzie przewodniczył ks.Ryszard Szwast z Iwli.

6.Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach na bieżące utrzymane parafii i aktualne prace.Został ukończony podjazd dla niepełnosprawnych i nowe chodniki od strony GS.Została także odmalowana i zabezpieczona wiata gospodarcza,a obenie prowadzone sa prace w ogrodach od strony urzędu gminy.Ponadto sa wykonywane konfesjonały polowe.Parafian prosimy o pomoc.

7.Zapowiedzi :

– Mateusz Paweł Ślusarz z Lipinek i Dominika Anna Górska z Dominikowic – zap.II