18 NIEDZIELA ZW. – 2.VIII.2020 r.

1.W tygodniu w liturgii przypada:

– wtorek Wsp.Św.Jana Marii Vianneya – Patrona proboszczów

– czwartek Święto Przemienienia Pańskiego

– sobota Wsp.Św.Dominika

– Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia

2.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa w starym k-le.Niedziela jest adoracyjna,ze zmianą tajemnic różańcowych po sumie i na dojazdach.Prosimy róże,by w I Niedziele przychodziły na sumę.Bóg zapłać za dar ołtarza na potrzeby Diecezji.

3.We środę o 17.30 Godzinki O Matce Bożej,a o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej.Zachęcamy Parafian do udziału.Po Nabożeństwie próba chóru parafialnego oraz zbiórka ministrantów.Oba spotkania w związku z bliskim Odpustem,stąd prosimy chórzystów o mobilizację,a także wszystkich ministrantów i lektorów.Zwracamy się z prośba do naszego chóru : zróbcie wszystko,by chór parafialny przetrwał,bo jego upadek przyczyni się do obniżenia rangi naszego Sanktuarium.

4.W I Czwartek od 17.30 Adoracja Najśw.Sakramentu z modlitwami za kapłanów i o nowe powołania,Msze św.o 7 i 18.

5.W I Piątek spowiedź i Msze św.bez zmian.R-le spowiedź od 6 i Msza św.o 6.30,a w B-ce spwoedź od 18.30.a Msza św.o 19.Bardzo zachęcamy do spowiedzi w tym tygodniu już z racji Odpustu.Przed każdą Mszą św.pół godziny wcześniej, a w I Piątek w starym k-le od 6.30 i w nowym od 17.W czasie Odpustu będzie bardzo trudno,bo będzie tylko kilku księży.O 8 wyjazd do chorych.

6.W przyszłą niedzielę o 15 na nowym cmentarzu tradycyjne nabożeństwo przedodpustowe za zmarłych z pokropieniem grobów wodą święconą.Zaproście Waszych bliskich z poza parafii.Jana Mikusia prosimy o nagłośnienie cmentarza.

7.Program Odpustu jest podany na tablicy ogłoszeń oraz str.intern.parafii.

8.Zapowiedzi:Tomasz Szeredy z L-ek i Anna Janeczek z Góry Śląskiej:II zap.