23 NIEDZIELA ZW. – 6.IX.2020.R.

1.W tygodniu w liturgii przypada:

– wtorek Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej – po Mszy św.porannej poświęcenie ziarna

– sobota Wsp.Rzeszowskiej

2.Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna.Po sumie i na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.

3.Bóg zapłać za dar ołtarza na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.Prosimy ponadto Parafian o mobilizację przez modlitwę o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4.We środę o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej,z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów.Prosimy,by zgłaszali się nowi kandydaci,zwłaszcza z klas czwartych.

5.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

6.Tygodnik katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

7.Katechizmu dla dzieci przedszkolnych i szkonych od 1 do 3 klasy będą do nabycia w poszczególnych oddziałach i klasach.

8.Zachęcamy rodziców,by uczestniczli w Mszach św.niedzielnych razem z dziećmi.Wogóle prosimy,by dzieci szkolne pamiętały o obowiązku udziału we Mszy św.niedzielnej.zachęcamy także dzieci do udziału w Nowennie.To samo odnosi się do naszej młodzieży.