24 NIEDZIELA ZW. –13.IX.2020 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego : dzisiaj Odpust w Kobylance – suma o 11

– wtorek Wsp.NMP Bolesnej

– środa Wsp.Św.Męczenn.Korneliusza i Cypriana

– piątek Święto Św.Stanisława Kostki,Patrona Polski.Solenizantom składamy najlepsze życzenia.

2.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa w starym kościele.

3.We środę o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej.Godzinki O Matce Bożej o 17.30.Na nabożeństwo zapraszamy dzieci z klasy I i II wraz z rodzicami oraz wychowawcami.Będziemy wspólnie modlić się za te klasy.

4.Ponawiamy prośbę do chłopców z klasy czwartej o zapisanie się do ministrantów.Chętni mogą się zgłaszać w zakrystii do ks.proboszcza.Bardzo prosimy rodziców i dziadków o pomoc w tej ważnej sprawie.

5.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.Zachęcamy młodzież z KSM-mu do udziału we Mszy św.przed spotkaniem.

6.W Przyszłą III niedzielę prosimy Parafian o wrześniową składkę w kopertach na utrzymanie bieżące naszej parafii i na prace wykonane.Do puszek natomiast zbiórka na Katolickie Radio VIA.

7.Od września jest drobna zmiana w godzinach czynnej kancelarii parafialnej : we środy i piątki – oprócz I piątku po Mszy św.wieczorowej oraz w soboty od 8 do 8.30.W ważnych sprawach, gdy tylko ks.proboszcz jest,albo najlepiej zadzwonić i sprawy będą załatwiane od ręki.Sprawy małżeńskie prosimy wcześniej ustalić termin,ponieważ na to potrzeba więcej czasu i spokoju.Do chorego w nagłych przypadkach o każdej porze.

8.Tygodnik Katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

9.Parafianom dziękujemy za stosowanie maseczek w kościele i prosimy o wytrwanie na przyszłość.

10. Zapraszamy na VI Pieszą Pielgrzymkę do Dębowca 20 września (niedziela). Zbiórka przy starym kościele w Lipinkach o godz.5.00. Zapisy pod nr tel. 510299059.