27 NIEDZIELA ZW.- 4.X.2020 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada:

– poniedziałek Wsp..Św.Faustyny Kowalskiej

– środa Wsp.NMP Różańcowej

– niedziela : NIEDZIELA PAPIESKA: zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży

2.W tygodniu codziennie Po Mszy św.wieczorowej Nabożeństwo Różańcowe – poniedziałek stary kościół,pozostałe dni w tygodniu w nowym,a w niedziele w starym po Mszy św.wieczorowej.

3.Od jutra wszystkie nabożeństwa wieczorowe będą odprawiane o godz.17.

4.We środę o 16.30 Godzinki o Matce Bożej,a o 17 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej – w czasie Mszy św.poświęcenie i wręczenie dzieciom klas III – ich różańców, w ramach przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii Św.Zapraszamy wszystkie dzieci z klasy III a i III b z rodzicami i wychowawcami.

5.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.Młodzież prosimy o poprowadzenie piątkowego różańca.

6.Zachęcamy Parafian wraz z dziećmi i młodzieżą do udziału w nabożeństwach różańcowych.Zachęcamy także do odmawiania różańca z rodziną lub prywatnie.

7.Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna.Po sumie i na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.

8.Bóg zapłać za dzisiejszy dar ołtarza na cele diecezjalne.

9.O 18 Msza św.wieczorowa z Nabożeństwem Różańcowym w starym kościele.

10.Z racji Wsp.NMP Różańcowej dzisiaj o godz.11.30 suma odpustowa w Bieckiej Farze.

11.Tygodnik Katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

12.W związku ze wzrostem zakażeń bardzo prosimy o stosowanie maseczek i zachowywanie dystansu społecznego w kościołach naszej parafii i w miejscach publicznych.Dzieci z jakąkolwiek infekcją niech pozostają w domach i nie  posyłajmy ich wtedy do szkoły,czy przedszkola.Bądźmy także roztropni co do wyjazdów ,zwłaszcza w licznym gronie.

13.Zapowiedzi:Arkadiusz Wrzesiński z L-ek i Katarzyna Łukaszyk z Kobylanki:zap.I