28 NIEDZIELA ZW.- 11.X.2020 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada:

– wtorek Wsp.Bł.Honorata Koźmińskiego

– czwartek Wsp.Św.Teresy od Jezusa

– piątek Wsp.Św.Jadwigi Śląskiej

– sobota Wsp.Św.Ignacego Antiocheńskiego

– niedziela misyjna – składka do puszek z przeznaczeniem na misje.Początek Tygodnia Misyjnego

– Solenizantom składamy najlepsze życzenia wraz z modlitwą

2.Msze św.do południa bez zmian.O 17 w starym k-le Msza św.wieczorowa z nabożeństwem różańcowym.

3.Dzisiejsza niedziela jest PAPIESKA.Dar pieniężny do puszek możemy tradycyjnie złożyć żywy pomnik Św.Jana Pawła II,czyli na stypendia dla zdolnej,ale ubogiej młodzieży.Bóg zapłać.

4.W tygodniu codziennie o 17 Msza św.z nabożeństwem różańcowym.W poniedziałek w starym k-le,a w pozostałe dni w nowym.We środe o 16.30 Godzinki o Matce Bożej,a po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów.

5.Na różaniec zapraszamy w poszczególne dni :

– poniedziałek do starego k-ła kandydaci do bierzmowania

– wtorek klasy: I i II

– środa nauczyciele emerytowani i czynni zawodowo.Z racji Dnia Edukacji Narodowej wszystkich nauczycieli i wychowawców polecamy w modliwie,z najlepszymi życzeniami.

– czwartek kl.IV

– piątek Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży- po nabożeństwie spotkanie

– sobota róże różańcowe

6.Parafia Św.Jadwigi Królowej zaprasza w piątek na Wieczór Uwielbienia z Janem Pawłem II – początek o 18.Oprawa muzyczna chór i zespół TELEO.

7.W przyszłą III niedziele bardzo prosimy o październikową składkę w kopertach na utrzymanie bieżące parafii oraz na prace wykonane.Dodatkowo chcemy pomóc naszym Siostrom w kwocie 2400 zł.na konieczne prace przy wymianie niektórych elementów instalacji wodnej w domu sióstr.

8.Tradycyjne kartki na wypominki listopadowe są do zabrania w nawach bocznych i głównej ,na stoliku i na ławkach w tylnej części.podobnie w Rozdzielu i Bednarce.

9.Do kościoła pomocniczego w Bednarce parafia potrzebuje organisty na niedziele i I piątki.Gdyby ktoś z parafian znał kogoś takiego to proszę o kontakt z ks.prob.

10.Zapowiedzi:Arkadiusz Hubert Wrzesiński z Lipinek i Katarzyna Anna Łukaszyk z Kobylanki – zap.II.