5 NIEDZIELA ZW. – 7.II.2021 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– środa Wsp. Św. Scholastyki

– czwartek Wsp. NMP z Lourdes – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

– Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia

2.Msze św.do południa bez zmian. O 17 Msza św. wieczorowa w starym kościele.

3.Niedziela jest adoracyjna. Po sumie i na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych. Bóg zapłać za dar ołtarza na potrzeby diecezjalne, a do puszek dla naszych ministrantów.

4.We środę o 17 Msza św. z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej. Godzinki o Matce Bożej o 16.30.Zachęcamy Parafian do liczniejszego udziału.

5.Spotkanie dzieci I-komunijnych z firmą krawiecką odbędzie się w sobotę 13 lutego o godz.17 w szkole. Będzie można zakupić stroje komunijne oraz inne potrzebne rzeczy.

6.We czwartek z racji Światowego Dnia Chorego pamiętajmy w modlitwach o chorych oraz pracownikach służby zdrowia. Te intencje będziemy także polecać podczas środowej Nowenny.

7.Tygodnik Katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

8.Luty jest tradycyjnie miesiącem modlitwy za konających i bliskich śmierci – pamiętajmy w modlitwach również o tej intencji.

9.Bardzo prosimy, by każdy kto wchodzi do kościoła zamykał za sobą drzwi, ponieważ kościoły nasze są ogrzewane.