1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.II.2021 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek Święto Katedry Św.Piotra Ap.

2.Msze św. do południa bez zmian.Po sumie droga krzyżowa,a o 15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.Serdecznie zapraszamy.

3.We środę o 17 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej.Godzinki o Matce Bożej o 16.30.W czasie Mszy św.poświęcenie i wręczenie modlitewników dzieciom klas trzecich w ramach przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii Św.

4.W piątek o 17 droga krzyżowa i Msza św.Serdecznie zachęcamy do udziału.

5.Tygodnik katolicki Niedziela jest do nabycia w zakrystii.

6.W przyszłą II Niedzielę Wielkiego Postu obchodzimy Niedzielę Ad Gentes – dzień modlitwy i pomocy do puszek misjonarzom.

7.Bóg zapłać za lutową pomoc w kopertach na bieżące utrzymanie parafii.

8.We czwartek o 19.30 w nowym kościele przewidziana jest droga krzyżowa kapłanów dekanatu bieckiego oraz kongregacja dziekańska.Prosimy Parafian o modlitwę za kapłanów oraz o nowe powołania i za tegorocznych kandydatów do diakonatu i sakramentu kapłaństwa.

9.W lutym pamiętajmy także o modlitwie za konających i bliskich śmierci.

10.Zachęcamy do dobrowolnych postanowień trzeźwościowych oraz wpisów do PARAFIALNEJ KSIĘGI TRZEŹWOŚCI.Wspierajmy także modlitwą tych,którzy złożyli postanowienia trzeźwościowe,aby wytrwali i nigdy nie częstujmy takich osób alkoholem ,ani nie nakłaniajmy do wypicia innych.

11.Kalendarz wydarzeń sakramentalnych w naszej parafii:

– czwartek 6 maja Bierzmowanie – Ks.Bp Edward

– niedziela 9 maja I Komunia Św.

– sobota 15 maja Święcenia diakonatu – ks.Bp Ordynariusz Jan Wątroba