PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 5.IV.2021 R.

1.Msze św.do południa bez zmian.Nie będzie Mszy św.wieczorowej.

2.Msze św.w dalszym ciągu są odprawiane w reżimie sanitarnym,z ograniczoną ilością wiernych w kościele.

3.We środę o 16 w k-le katecheza dzieci klas trzecich także w reżimie sanitarnym.O 17.30 Godzinki o Matce Bożej ,a o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej.

4.W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.Trwa Nowenna przed ŚWIĘTEM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

6.W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego odpust w Wójtowej z powierzeniem Ziemi Biecko-Gorlickiej Miłosierdziu Bożemu.

7.W Przyszłą niedzielę składka na Caritas.

8.Wszystkim,którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie liturgii Wielkiego Tygodnia i Świąt składamy serdeczne Bóg zapłać.Dziekujemy za składane ofiary na kwiaty do Grobu Bożego,oraz na Boży Grób w Ziemi Świętej i ogrzewanie naszych kościołów.

9.Parafianom dziękujemy ponadto za stosowanie się do ograniczeń epidemicznych.Strażakom dziękujemy za pomoc w tym względzie.

10.Przypominamy o udziale w liturgii w kościele i na zewnątrz w maseczce oraz o zachowywanie odległości półtora metra i dezynfekcji rąk w kościele przy wszystkich wyjściach.

11.Zapowiedzi : Dariusz Adam Tatara z parafii Lipinki oraz Klaudia Patrycja Rewiś z parafii Św.Anny w Bieczu – zap.I.