4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.IV.2021 R.

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa w starym k-le.

2.Dzisiaj początek Tygodnia Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

3.Jutro o 16 w k-le katecheza dzieci klas trzecich z rodzicami.

4.We środę o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej z Godzinkami o 17.30.Po Nowennie zbiórka ministrantów i lektorów .Prosimy o przyjście.Po Nowennie również spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.

4.W sobotę przypada I SOBOTA miesiąca – o 17.30 różaniec w intencji trzeźwości.Początek nabożeństw majowych – zachęcamy do udziału codziennie o 18.

5.W przyszłą niedzielę przypada Dzień Flagi – prosimy o wywieszenie w instytucjach i domach prywatnych Białoczerwonej Flagi.

6.Z racji I niedzieli adoracja Najświętszego Sakramentu ,a dar ołtarza na Wyższe Seminarium Duchowne.

7.Tygodnik Katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

8.Z racji bliskiego bierzmowania zachęcamy kandydatów ,rodziców i świadków do spowiedzi św.Przed każda Mszą św.jest kapłan w konfesjonale,z tym że prosimy ,by przychodzić wcześniej,by ksiądz mógł punktualnie rozpoczynać Mszę św.

9.Zapowiedzi : Dawid Radosław Kuliberda z parafii pw.NMP Wspomożycielki Wiernych w Gomunicach oraz Karolina Maria Bubniak z parafii Wniebowzięcia NMP w Lipinkach – zap.II.

10.Od środy do piątku w ramach Triduum przed Świętem Św.Józefa odmówimy po Mszy św.Litanię i modlitwy do Św.Józefa a w niedzielę w ramach adoracji dokonamy aktu zawierzenia parafii Św.Józefowi.