5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 2.V.2021 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI – Msze św.w porządku niedzielnym.Odpust w Krygu – suma o 11.

– czwartek Święto ŚW.Filipa i Jakuba Ap

– sobota Uroczystość Św.Stanisława Bpa i Męcz.- Patrona Polski

– Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia

2.Msze św. dzisiaj do południa bez zmian.O 18 Msza św.z nabożeństwem majowym w starym k-le.Codziennie o 18 Msza św.z nabożeństwem majowym.

3.Niedziela jest adoracyjna z aktem zawierzenia Św.Józefowi.

4.Bóg zapłać za dzisiejszy dar ołtarza na Wyższe Seminarium Duchowne.

5.We wtorek próbna spowiedź dzieci klas trzecich :

– 16 kl.III a

– 16.30 kl.III b

– za racji Wsp.Św.Floriana naszych strażaków zapraszamy na godz.18 na Mszę św.z nabożeństwem majowym.

6.We środę o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.

7.We czwartek o godz.18 Msza św.obrzędowa pod przew.Ks.Bpa Edwarda z udzieleniem młodzieży sakramentu bierzmowania.Z uwagi na wymogi sanitarne w kościele są obecni tylko kandydaci oraz świadkowie.Pozostali wierni pozostają na zewnątrz.

8.W piątek od godz.15 Pierwsza Spowiedź dzieci klas trzecich oraz ich rodziców i chrzestnych w następującym porządku :

– godz.15 klasa III a

– godz.16 klasa III b

– każda grupa przed I Spowiedzią odnowi przyrzeczenia Chrztu św.i złoży przyrzeczenia trzeźwościowe

– z racji I Piątku spowiedź dla pozostałych wiernych w nast.porządku:

– stary k-ł spowiedź od 6.30 i Msza św.o 7

– nowy k-ł spowiedź od 17.15 i Msza św.o 18

– R-le spowiedź od 14 i Msza św.o 15

– B-ka spowiedź od 18.30 i Msza św.o 19

– o 8 wyjazd do chorych

9.Pamiętajmy o dzieciach klas III-ich i kandydatach do bierzmowania w naszych modlitwach.

10.Tygodnik katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

11.W przyszłą niedzielę nasza parafia będzie przeżywać UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ dzieci klas trzecich.Porządek uroczyst.:

– zostaje odwołana Msza św.o 11

– 10.30 Msza św. dla dzieci klasy III a

– 12 Msza św.dla dzieci klasy III b

– w Mszach św.I Komunijnych z racji na wymogi sanitarne w kościele są obecne tylko dzieci oraz ich rodzice i chrzestni.Z uwagi na zwiększenie liczby wiernych w kościele,mogą wejść do środka również dziadkowie.

– wierni nie związani bezpośrednio z dziećmi mogą uczestniczyć na zewnątrz