10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.VI.2021 R.

1.W TYGODNIU W LITURGII PRZYPADA:

– wtorek Wsp.Św.Jadwigi Królowej

– piątek : Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust w Pagorzynie – suma o 11

– sobota Wsp.Niepokalanego Serca NMP

2.Msze św.do południa bez zmian.Z racji oktawy Bożego Ciała po sumie procesja eucharystyczna.O 18 Msza św.wieczorowa w starym k-le.

3.W tygodniu do czwartku codziennie o 18 Msza św.z procesją eucharystyczną – w poniedziałek w starym k-le.Zachęcamy Parafian do udziału wraz z dziećmi dzwoniącymi i sypiącymi kwiatki.

4.We środę dodatkowo o 17.30 Godzinki o Matce Bożej oraz modlitwa nowennowa.

5.We czwartek o 18 zakończenie oktawy Bożego Ciała – Msza św.z poświęceniem wianków,procesja oraz tradycyjne błogosławieństwo dzieci i słodki upominek.

6.Kandydatów na ministrantów zapraszamy do służenia w czasie oktawy,a w niedzielę najbliższą o 9 lub 11.Uroczyste przyjęcie do grona ministrantów jest przewidziane we środę 16 czerwca.

7.Tygodnik Katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

8.Z zarządzenia Biskupa Rzeszowskiego w przyszłą niedzielę ogólnodiecezjalna zbiórka do puszek na remont domu diecezjalnego KSM w Rzeszowie.

9. Dziś na gorlickim rynku odbędzie się koncert uwielbienia. Początek o godz. 18.15, a o 20.00 zespół TELEO zaprasza do uwielbienia  Boga modlitwą i śpiewem.

ZAPOWIEDZI :

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujący narzeczeni :

1.Mateusz Budziak za parafii Lipinki oraz Renata Budziak z parafii Lipinki – zap.druga

2.Bartłomiej Pabis z parafii Lipinki oraz Patrycja Gucwa z parafii Św.Michała Archanioła w Ropie – zap.druga

3.Sławomir Nowak z parafii Św.Mikołaja w Czulicach oraz Joanna Dedo z parafii Lipinki – zap.druga

4.Kamil Brudzisz z parafii Św.Bartłomieja w Wójtowej oraz Monika Wójcik z parafii Lipinki – zap.pierwsza

Polecając narzeczonych w naszych modlitwach,gdybyśmy znali jakieś przeszkody zachodzące pomiędzy nimi mamy obowiązek zgłosić do kancelarii parafialnej