14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.VII.2021 R.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

–  czwartek Wsp.Św.Jana z Dukli

2.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św. wieczorowa w starym kościele.

3.Niedziela jest adoracyjna.Po sumie i na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.

4.Bóg zapłać za dar ołtarza na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie,a do puszek na pogorzelców z Podhala.

5.We środę o 18 Msza św.z Nowenną do MB Lipińskiej Królowej.Godzinki o Matce Bożej o 17.30.

6.Tygodnik Katolicki Niedziela jest do odebrania w zakrystii.

7.Przypominamy,że dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy św.już nie jest dostępna.

8.Zachęcamy Parafian do udziału w niedzielnej Mszy św.oraz w środowych Nowennach.Obowiązek Mszy św.w niedziele i święta nakazane wynika z III przykazania Bożego i przykazania kościelnego.

9.W kościele pomocniczym w Bednarce została pięknie odremontowana zakrystia.Wykonawcom : Sławomirowi Majsterkowi oraz Witoldowi Maksymowi dziękujemy za roboty fachowe i z promocją dla parafii.Parafia także pomoże.

10.Prosimy ministrantów i lektorów o solidne służenie w niedziele oraz środy i piątki wieczorem.