Intencje mszalne

17.07.2017 r. – 23.07.2017 r.

INTENCJE MSZALNE

 

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Maria Kusiak – od Jadwigi i Mariana Kusiak

18:00 SK – Podziękowanie za łaski i z prośbą o bł. Boże dla Ludwika z rodziną

 

WTOREK

 

7:00  30-lecie ślubu Marii i Stanisława Jurusik oraz 18 ur. Patryka

19:00 W int. Parafialnej Pielgrzymki do Fatimy

 

ŚRODA

 

7:00  + Waleria Białoń- od chrześnika Jana

18:00 + Barbara Brach i mąż Antoni – od siostrzeńca Aleksandra z rodziną

 

CZWARTEK

 

 7:00  + Józefa Barzyk – od Marcina z rodziną

 

PIĄTEK

 

7:00 SK + Maria Lewek i mąż Jan w rocz. śm.

18:00 + Robert Maciąg – od cioci Józefy z rodziną

 

SOBOTA

 

7:00 I rocz. ślubu Karola i Małgorzaty

NIEDZIELA

 

7:00  + Bronisław Danicz i żona Maria

9:00 + Jacek Cetnarowski – 8 r. śm.

11:00 40-lecie ślubu Józefa i Józefy

18:00 SK + Piotr Czop

8:00 Rozdziele: + Krzysztof Juszczak – 7 r. śm.

10:00 Bednarka: + Marta Rzońca- Bizguli

 

 

 

 

 

 

10.07.2017 r. – 16.07.2017 r.

 

 INTENCJE MSZALNE

  

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Adam Sikora i ++ rodzice

18:00 SK – 2 r. ślubu Piotra i Roksany

 

WTOREK

 

7:00  + Mieczysław Ślusarz – od siostry Janiny – 30 dzień po śmierci

 

ŚRODA

 

7:00  + Wojciech Świerzowski – w rocz. śm. i Anna

18:00 + Tomasz Piental – 3 r. śm., + Stanisław i ++ z rodziny

 

CZWARTEK

 

 7:00  + Jan Dyląg – 15 r. śm.

 

PIĄTEK

 

7:00 SK + Adam Knapik – 7 dzień po śm. od żony

18:00 + Maria Jurusik – od Henryka z rodziną

 

SOBOTA

 

7:00 + Emilia Wierzbicka – 8 r. śm.

21:00 Apel Jasnogórski

NIEDZIELA

 

7:00  Dziękczynno – błagalna z okazji 50-lecia ślubu

9:00 + Jan i Helena Sinda, synowie Franciszek, Władysław, Antoni i Maria oraz bratowa Maria – od rodziny Świderków

11:00 + Barbara Brach – 5 r. śm. i mąż Antoni – od siostrzenicy

18:00 SK + Jan Kozioł – od żony Heleny

8:00 Rozdziele: Za Parafian

10:00 Bednarka: ++ Stanisław i Tadeusz Hamal

 

 

03.07.2017 r. – 09.07.2017 r.

   INTENCJE MSZALNE

  

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Tomasz Jurusik – z okazji imienin, zmarli dziadkowie i Andrzej

18:00 SK – 18 ur. Łukasza

 

WTOREK

 

7:00  + Antonina Byczek – 24 r. śm., mąż Józef i syn Stanisław

7:00 + Franciszek 21 r. śm. i Roman Rządca

 

ŚRODA

 

7:00  W int. Justyny, Mateusza i Oli – o bł. Boże

18:00 + Stanisław, Józef i Antonina Byczek – 24 r. śm.

 

I CZWARTEK

 

 7:00  + Józef i Karolina Patrzyk  i ++ synowie

18:00 + Maria Dziedzic – 18 r. śm.

 

I PIĄTEK

 

7:00 SK + Maria Jurusik – od księży pracjących w Lipinkach

18:00 + Wanda Piróg

6:30 Rozdziele – Za Parafian

19:30 Bednarka – W int. Barbary Przeździeckiej i za rodzinę Przeździeckich i Bejdów

 

SOBOTA

 

7:00 + Tadeusz Wal – 8 r. śm., Janusz i Zenon oraz zmarli z Rodziny

15:00 SK Ślubna – Dominika Kurgan i Robert Świątkowski

NIEDZIELA

 

7:00  + Stefania i Władysław Musiał

9:00 + Aleksander Woźniak – 29 r. śm.

11:00 + Józef Opałka – 20 r. śm. i Elżbieta 5 r. śm. oraz ich rodzice

18:00 SK O zdrowie dla Marii Dybaś

8:00 Rozdziele: + Jan Kozik

10:00 Bednarka: Za Parafian

 

 

26.06.2017 r. – 02.07.2017 r.

  

 INTENCJE MSZALNE

 

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Jan Staniszewski z okazji imienin i Julian

18:00 SK 80-urodziny Janiny – z int. dzieci, wnuków i prawnuków

 

WTOREK

 

7:00  + Aleksander Ślusarz – 8 r. śm.

7:00 + Józefa Barzyk – od rodziny Wójcików i Grądalskich

 

ŚRODA

 

7:00  + Wisław Patrzyk – 22 r. śm. oraz rodzice i teściowie

18:00 9 r. ślubu Małgorzaty i Mateusza

 

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA  

 

 7:00  + Maria i Stanisław Kurcab i ich rodzice

11:00 ++ Stefania i Paweł Reczek

18:00  SK + Józefa Gościmińska – 20 r. śm. i mąż Antoni

8:00 Rozdziele: Za najbliższą rodzinę Martynki Karp – od Moniki z rodziną

10:00 Bednarka: + Janina Skałba – od rodziny Rzońca i Bubniak

 

PIĄTEK

 

7:00 SK + Bronisława Bubniak – 30 dzień po śm. od syna Józefa z rodziną

18:00 + Leokadia Dybaś – od kuzynki Barbary Trzaskoś z rodziną

 

I SOBOTA

 

7:00 + Jan i Maria Mika oraz syn Tadeusz

15:00 Ślubna – Joanna Bubniak i Szymon Mika

18:00 + Jan Kozioł z okazji imienin i w rocz. śm.

NIEDZIELA

 

7:00  + Marta i Władysław Kusiak – 25 r. śm. Marty

9:00 45 rocz. ślubu Izabeli i Lucjana – od dzieci z rodzinami

11:00 (Bednarka – Odpust) – + Czesława Maksym 1 r. śm. od Patrycji i Rafała z Londynu

18:00 SK + Stanisław Boszkowicz – 10 r. śm.

8:00 Rozdziele: Za Parafian

 

 

 

19.06.2017 r. – 25.06.2017 r.

   INTENCJE MSZALNE

  

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Genowefa, Antoni i Marian Stróżyk

18:00 SK 1 rocz. ślubu Dagmary i Tomasza Dybaś

 

WTOREK

 

7:00  + Władysław Barzyk – 21 r. śm.

18:00 + Elżbieta Papierniak – 1 r. śm. oraz ++ rodzice Jan i Wiktoria Woźniak

 

ŚRODA

 

7:00  + Zofia, Franciszek, Lesław i Zbigniew Konior

18:00 + Mieczysław Białoń – 33 r. śm. i jego żona Waleria

 

CZWARTEK

 

 7:00  + Jan Gwóźdź

13:00 Zakończenie roku III klasy Gimnazjum

18:00 ++ Katarzyna i Jan Deda – z okazji imienin Jana

 

PIĄTEK

 

7:00 SK + Rudolf Wojnar – 19 r. śm. oraz Maria i Ludwik Kozioł

8:00 Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – Robert Maciąg – od rodziców

18:00 + Jan i synowa Danuta Dyląg – z okazji imienin

 

SOBOTA

 

7:00 + Jan Klisiewicz

7:00 + Jan Knapik – z okazji imienin

14:00 Piotr Gniady i Katarzyna Maksym

NIEDZIELA

 

7:00  + Jan i Maria Dziedzic oraz Emilia – z okazji imienin Jana i Emilii

9:00 W int. Pawła i Emilki o bł. Boże i opiekę MB Lipińskiej z okazji imienin

11:00 + Mieczysław Trzaskoś – od wnuka Tomasza i Marii z rodziną

18:00 SK + Jan Bubniak – z okazji imienin i żona Maria

8:00 Rozdziele: + Jan Krupa

10:00 Bednarka: + Adela Gniady – 4 r. śm.