Intencje mszalne

20.11.2017 r. – 26.11.2017 r.

  

 INTENCJE MSZALNE

 

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Franciszek Kosiński – 5 r. śm. oraz ++ rodzice i teściowie

17:00 SK + Maria Jurusik

 

WTOREK

 

7:00 + Edward Oleszkowicz i jego rodzice Katarzyna i Michał

15:00 u sióstr

 

ŚRODA

 

7:00  1) + Helena Światkowska

2) + Grzegorz Jodłowski – 7 dzień po śm. od żony

17:00  1) W int. chóru parafialnego

2) + Maria Jurusik – 1 r. śm.

CZWARTEK

 

7:00  + Julian Staniszewski – 7 r. śm. i syn Jan

7:00  + Tomasz Piental

 

PIĄTEK

 

7:00  SK + Józef Krupa – 1 r. śm.

17:00  + Maria Bubniak – 18 r. śm.

 

SOBOTA

 

7:00 O zdrowie i bł. Boże, dzieci, wnuków, prawnuków, siostry i brata

NIEDZIELA

 

7:00 + Antoni Tokarz – 36 r. śm. żona Janina i synowie Andrzej i Edward

9:00 + Jan Tatara – 5 r. śm.

11:00 ++ Katarzyna i Marcin Barzyk oraz ich synowie Władysław, Jan i Józef

17:00 SK + Danuta Satała

8:00 Rozdziele: + Józef Karp – 24 r. śm. Emilia Szkaradek, Jan i Antoni Karp

10:00 Bednarka: Za Parafian

 

13.11.2017 r. – 19.11.2017 r.

  INTENCJE MSZALNE

  

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Andrzej Patrzyk od pracowników Zespołu Szkół Ekonomicznych im. JP II w Gorlicach

17:00 SK + Marian Wojnarowicz – 7 r. śm. od córki Katarzyny z rodziną

 

WTOREK

 

7:00 + Elżbieta i Aleksander Grodeccy – 12 r. śm.

7:00  Podziękowanie MB Lipińskiej za szczęśliwą operację i o zdrowie

 

ŚRODA

 

7:00  + Lesław i Maria Knapik

17:00  18 ur. Patrycji

CZWARTEK

 

7:00  + Maria Wilczak – Olszewski – 30 dzień po śm. od mamy

7:00  + Stanisław Gumienny – 7 r. śm.

 

PIĄTEK

 

7:00  SK + Bolesław Szurek – od róży Stefanii

17:00  + Józef Woźniak – 20 r. śm. oraz jego rodzice i rodzeństwo

 

SOBOTA

 

7:00 + Helena i Stanisław Szkaradek – 29 r. śm. Stanisława

7:00 + Antoni Mosoń – 4 r. sm. oraz rodzice i teściowie z obydwu stron

NIEDZIELA

 

7:00 + Józef Danicz – 4 r. śm.

9:00 + Antoni Mosoń – 4 r. śm., Helena i Alfons Krzemiński oraz Aleksander Szurek od syna Wiesława z rodziną

11:00 O bł. Boże w rodzinie i o zdrowie dla Ewy

15:00 65-lecie ślubu Anny i Antoniego Bociek

17:00 SK +Ks. Jan Patrzyk – 50 r. śm. przypadająca 19 października – od rodziny

8:00 Rozdziele: + Janusz Karp – 2 r. śm.

10:00 Bednarka: Za Parafian

 

06.11.2017 r. – 12.11.2017 r.

  

 INTENCJE MSZALNE 

 

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Eugeniusz Wilczak i rodzice z obydwu stron

17:00 SK + Zofia i Józef Szurek oraz Anna i Julian Jochyn

 

WTOREK

 

7:00  + Edward Szkaradek oraz Franciszek i Helena Jurusik

 

ŚRODA

 

7:00  + Maria Olszewski – Wilczak – od rodziny Gręblów

17:00  + Stanisław Krupa – 5 r. śm. i Jan

CZWARTEK

 

7:00  O zdrowie Ryszarda

7:00  + Helena, Paweł, Kazimierz i Zuzanna Czop – 17 r. śm. Heleny

 

PIĄTEK

 

7:00  SK + Maria Knapik – od rodziny Gałuszka z Czechowic

17:00  + Waleria Białoń – 1 r. śm. i mąż Mieczysław

 

SOBOTA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

7:00 + Danuta Dyląg – 4 r. śm.

11:00 Kapliczka św. Marcina + o zdrowie Jana Bubniaka + z int. sąsiadów kapliczki

NIEDZIELA

 

7:00 + Antoni Sinda oraz ++ rodzice i rodzeństwo

9:00 + Stefania i Józef Papierniak – 25 r. pogrzebu Stefanii

11:00 50-lecie ślubu Anny i Bolesław Frączek

17:00 SK 50-lecie ślubu Kazimiery i Józefa

8:00 Rozdziele: + Maria i Andrzej Mikołajczyk

10:00 Bednarka: Za Parafian

 

30.10.2017 r. – 05.11.2017 r.

   INTENCJE MSZALNE

  

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Bronisława i Antoni Bubniak – 27 r. śm. Antoniego

17:00 SK + Roman Popielarz – 2 r. śm.

 

WTOREK

 

7:00  + Stanisław Kozioł – 30 dzień po śmierci – od syna Krzysztofa z rodziną

17:00  + Maria i Edward Mazur – 6 r. ś m. Edwarda

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

7:00 W int. rodziny Stępkowicz

9:00 + Sylwester Liana – od teściów

11:00 ++ Stanisław, Genowefa i Jan Knapik oraz Włodzimierz Czajka (procesja na nowy cmentarz)

8:00 Rozdziele: + Antoni Karp – 3 r. śm.

10:00 Bednarka: + Julianna Stachurska – od syna Ryszarda z rodziną

I CZWARTEK – DZIEŃ ZADUSZNY

6:30 SK ZA ZMARŁYCH

7:00 SK +Maria Knapik – od sąsiadów Sochacz-Stawy (procesja na stary cmentarz)  

17:00 + Stanisław Dyląg – 1 r. śm.

9:00 Rozdziele + Krzysztof Juszczak, Paraska i Stanisław Piróg (procesja na cmentarz)

10:00 Bednarka + Julianna Stachurska – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

 

I PIĄTEK

 

7:00 SK +Adam Bojankowski – 4 r. śm.

17:00 + Anna i Jan Szurek i ++ z rodziny

6:30 Rozdziele: Za najbliższą rodziną zmarłej Martynki Karp – od rodziny Czajków i Wolińskich

18:30 Bednarka: + Julianna Stachurska – od wnuczki Krystyny z rodziną

 

I SOBOTA

 

7:00 + Maria i Jan Bubniak – 7 r. śm. Jana

7:00 + Stefania i Grzegorz Czechowicz oraz Franciszek

NIEDZIELA

 

7:00 ++ Maria i Jan Dziedzic – 7 r. śm. Marii

9:00 + Bronisława, Franciszek i Jan Dybaś

11:00 ++ Julia i Józef Buś oraz rodzice i rodzeństwo

17:00 SK Za Parafian

8:00 Rozdziele: ++ Elżbieta i Stanisław Ziemba – 12 r. śm. Stanisława

10:00 Bednarka: + Czesława Dybaś – od pracowników Medident

 

23.10.2017 r. – 29.10.2017 r.

  

 INTENCJE MSZALNE

  

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Maria Wolczak-Olszewski – 7 dzień po śm. od mamy

17:00 SK Dziękczynna za szczęśliwe zbiory oraz o zachowanie od nieszczęść i kataklizmów za wstawiennictwem MB Lipińskiej z rejonu starego kościoła

 

WTOREK

 

6:00  + Stanisław Piróg – od kuzynek Barbary, Haliny i Marii z rodzinami

17:00  + Czesław Rokita – 20 r. śm. oraz rodzice Stefania i Władysław

 

ŚRODA

 

7:00  + Maria Światkowska – od Marka i Marioli Polaszek

17:00 1) ++ Halina i Stanisław Grądalscy – 1 r. śm. Haliny

2) W int. ++ nauczycieli: Kazimierza Świerzowskiego i Magdaleny Kosińskiej – z int. nauczycieli Gimnazjum

CZWARTEK

 

7:00 + Janina Tokarz – 1 r. śm., mąż Antoni oraz synowie Edward i Andrzej

17:00 + Wacław Zięba – 20 r. śm.

 

PIĄTEK

 

7:00 SK ++ Zofia i Kazimierz Ślusarz

17:00 + Zenobia Leszczyńska – 1 r. śm.

 

SOBOTA

 

7:00 + Tadeusz Białek – z okazji imienin

11:30 u sióstr

17:00 + Halina Ślimak – 4 r. śm. i mąż Eugeniusz – int. od córek

NIEDZIELA

 

7:00 10-lecie ślubu Małgorzaty i Arkadiusza

9:00 + Tadeusz Mika – z okazji imienin

11:00 50-lecie ślubu Stefanii i Stanisława

17:00 SK + Aleksander Karp

8:00 Rozdziele: + Małgorzata i Jarosław Szawluk

10:00 Bednarka: + Janina Skałba – od rodziny Borek i Bedus