Intencje mszalne

16.04.2018 r. – 22.04.2018 r.

 

 

INTENCJE MSZALNE                                                                                               

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 W int. Panu Bogu wiadomej

18:00 SK + Stefania, Grzegorz i Franciszek Czechowicz – 20 r. śm. Stefanii

 

 

WTOREK

 

7:00 + Teresa Tumidajewicz – 7 dzień po śmierci – od mamy

7:00 +  Adam Knapik – od rodzin Budziak i Gawlak sąsiadów syna Grzegorza

 

ŚRODA

 

7:00  + Krystyna Jasionowicz – od Barbary Cichy z synem Rafałem

18:00 + Maria Sikora oraz ++ rodzice i rodzeństwo

CZWARTEK

 

7:00 + Bronisława 15 r. śm. i Antoni Bubniak

7:00 + Józefa Barzyk – od Bronisławy Nabożny z rodziną

 

PIĄTEK

 

7:00 SK + Wojciech Gutt – od przyjaciół syna Pawła

18:00   + Jan Kozioł -28 r. śm.

 

SOBOTA

 

7:00 + Józefa Barzyk – od wnuka Łukasza z rodziną

7:00 + Stanisław Czajka – od córki Alicji z mężem

14:30 Ślub Kinga Szwab i Artur Kudławiec

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

7:00  + Wojciech Jodłowski – z okazji imienin

9:00 Rocz. ślubu Katarzyny i Daniela

11:00  + Jan Staniszewski – 5 r. śm. i Julian

18:00 SK 1 ur. Zofii

 

8:00 Rozdziele:  Za Parafian

 10:00 Bednarka: 1 ur. Fabiana i 13 ur. Mirosława

 

 

09.04.2018 r. – 15.04.2018 r

 

 

 INTENCJE MSZALNE

                                                                                               

PONIEDZIAŁEK

 

7:00 + Józef Wojnar – 30 dzień po śm. od żony

18:00 SK + Adam Knapik – od rodzin Kędzior i Wieczorek

 

 

WTOREK

 

7:00 + Zdzisław Kuraś – 16 r. śm. i Jan Popielarz

7:00 + Maria Tatara – od wnuczki Anny

 

ŚRODA

 

7:00  + Robert Maciąg – od rodziny Wolskich z Pagorzyny

18:00 + Jan Budziak – 17 r. śm. oraz rodzice Natalia i Aleksander

CZWARTEK

 

7:00 + Stanisław Jurusik – 5 r. śm. oraz Jan i Bolesław

7:00 + Adam Ryba – od synów 

 

PIĄTEK

 

7:00 SK + Helena Wójcik – od chrzestnej Iwony

18:00   + Jan i Wiktoria Woźniak – 30 r. śm. Wiktorii

 

SOBOTA

 

7:00 + Janusz Gomółka – 1 r. śm.

7:00 + Maria Świątkowska – od pracowników kopalni Lipinki

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

7:00  + Krystyna Jasionowicz – od siostry Marii

9:00 8 r. ślubu Justyny i Marcina

11:00  + Mariusz Ludwin – 4 r. śm. od córki

18:00 SK + Bożena Wolska – 11 r. śm.

 

8:00 Rozdziele:  + Józef Jurusik – z okazji imienin

 10:00 Bednarka: Za Parafian

 

 

  03.04.2018 r. – 08.04.2018 r.

                                                                                              

 INTENCJE MSZALNE

 

 

WTOREK

 

 7:00 + Balbina Gwóźdź – 29 r. śm.

  

 

ŚRODA

 

7:00  O zdrowie dla Barbary

18:00 1) + Aleksander i Karolina Patrzyk – 46 r. śm. Aleksandra

2) W int. pewnej rodziny   

 

I CZWARTEK

 

7:00 + Aleksander Olbrych – od chrzestnej Stanisławy z rodziną

18:00 + Michał Bartunek

 

 

I PIĄTEK

 

7:00 SK + Helena Kosińska – 8 r. śm. i mąż Henryk

18:00   + Antoni Bubniak – 8 r. śm. i żona Maria

6:30  Rozdziele + Grzegorz Jodłowski – od córki Natalii

19:30  Bednarka + Julianna Stachurska – od syna Wiesława z rodziną

 

 

I SOBOTA

 

7:00  + Stanisław Szkaradek – od kuzynki Majchrycz z rodziną

18:00 + Franciszek Oleszkowicz – 34 r. śm.

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  

 

7:00  + Maria Mika – 15 r. śm. i jej rodzice

9:00 + Elżbieta Papierniak – od koleżanek i kolegów córki Urszuli z Pyszotki

11:00  + Bronisław Śliwa – 5 r. śm.

18:00 SK Za Parafian

 

8:00 Rozdziele:  + Jan Krupa – od siostry Józefy z rodziną

 10:00 Bednarka: + Czesława Dybaś – od koleżanek córki z oddziału laryngologicznego szpitala w Gorlicach

 

 

 

 

 INTENCJE MSZALNE

                                                                                                

PONIEDZIAŁEK

 

7:00   + Józef Patrzyk i wnuczka Maria

18:00  SK  + Maria Danicz – 4 r. śm. jej rodzice i mąż Bronisław

 

WTOREK

 

 7:00 + Katarzyna i Wojciech Przybycień

 7:00 + Krystyna Jasionowicz – 7 dzień od dzieci

 

ŚRODA

 

7:00  + Andrzej Wójcik – 15 r. śm. oraz rodzice, siostra i Tomasz

7:00 + Stanisław Ciarka – od syna Adama

18:00 + Anna Zawadaowicz 7 r. śm. od dziadków

 WIELKI CZWARTEK

 

18:00  + Bronislawa, Franciszek i Jan Dybaś

18:00 + Edward Tokarz – 12 r. śm.

 

WIELKI PIĄTEK

 

8:00 Droga Krzyżowa

18:00   Nabożeństwo Męki Pańskiej  

 

WIELKA SOBOTA

 

19:00  + Józef Danicz i Eugeniusz Skurski

19:00 + Jan Szurek – od córki Haliny z mężem

19:00 2 ur. Wojtusia

 NIEDZIELA WIELKANOCNA  

 

6:00  Rezurekcja – Za Parafian

9:00 + Józefa Barzyk – 1 r. śm. i mąż Władysław

11:00  1) + Wacław Patrzyk – 21 r. śm. i jego rodzice

2) + Genowefa, Stanisław i Jan Knapik oraz Włodzimierz Czajka

8:00 Rozdziele:  ++ Antoni i Janusz Karp

 10:00 Bednarka: + Maria i Stanisław Jurasz

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 

 

7:00  + Genowefa Kusiak- od Marii Szurek z rodziną

9:00 + Maria Mazur – od syna Jana z żoną

11:00  + Ks. Ignacy Piwowarski – od rodzin Bochenek i Dybaś

8:00 Rozdziele:  ++ Tekla i Stanisław Czajka, Józef i Stefania Karp

 10:00 Bednarka: 89 urodziny Karoliny

 

19.03.2018 r. – 25.03.2018 r.

 

 

 INTENCJE MSZALNE                                                                                            

  

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JÓZEFA

 

6:30   + Karolina Patrzyk i wnuczka Maria

17:00  SK  + Józef Piróg z okazji imienin oraz rodzice Karolina i Jan

 

WTOREK

 

 7:00 + Józef Wujcik z okazji imienin oraz teściowie Józef i Karolina Patrzyk

 

ŚRODA

 

7:00  + Jakub Cionek – 23 r. śm.

17:00 + Stanisław i Jan Piszczyk

CZWARTEK

 

7:00  + Maria Tatara – od sąsiadów z Zagumnia

7:00 + Adam Knapik – od emerytów GS w Lipinkach

 

PIĄTEK

 

6:30  SK  + Adam Ryba – od żony

17:00   + Józef Bubniak – 30 r. śm.

 

SOBOTA

 

7:00  + Robert Maciąg – od Sióstr Dominikanek w Lipinkach

7:00 + Stanisław Taboł – 17 r. śm. oraz Barbara i Julian

 NIEDZIELA PALMOWA

 

7:00  + Aleksander Staniszewski – 14 r. śm. i jego rodzice

9:00 + Mieczysław Mierzwa – w rocz. śm.

11:00  + Władysława i Henryk Przybyłowicz

15:00 – Gorzkie żale i Msza św. + Julia – 10 r. śm. i Henryk Dedo oraz Bronisława Paluch

 

 

8:00 Rozdziele:  + Elżbieta 14 r. śm. i Stanisław Ziemba

 10:00 Bednarka: Za Parafian