ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY O POKÓJ NA UKRAINIE I W POLSCE

W piątek 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, o godz.17 w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem i Fatimą, w Sanktuarium Matki Bożej Lipińskiej Królowej, dokonamy uroczystego aktu zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Chcemy w ten sposób prosić o ustanie wojny i pokój na Ukrainie, w Polsce i Europie. Polecimy w duchu orędzia fatimskiego Rosję i Ukrainę – agresora i ofiarę, by uprosić opamiętanie dla tych, którzy wojnę wywołali i ją podtrzymują oraz męstwo i wytrwałość dla tych, którzy bronią swojej Ojczyzny, a także Polski i Europy.

Po akcie zawierzenia zostanie odprawiona droga krzyżowa, a po niej Msza św. Po Mszy św. w ramach ADORACJI BEZ GRANIC do 21 będziemy adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, by wynagradzać za grzechy całego świata i błagać o pokój. Będziemy także modlić się za uchodźców i nasz ośrodek rekolekcyjny, za ks. Rafała, pracowników i wolontariuszy, za licznych ofiarodawców i ludzi dobrej woli, oraz za przebywających w ośrodku uchodźców.

Prosimy Akcję Katolicką, młodzież z KSM, ministrantów i lektorów, róże różańcowe oraz jak najliczniej Parafian z Lipinek, Rozdziela, Bednarki i z okolicy, wraz z Braćmi i Siostrami z Ukrainy o żywy udział i modlitwę zakończoną Apelem Jasnogórskim
                                                                                                               – ks.Wacław i ks.Rafał.