Nowy Kościół
Stary Kościół

Zmarła Mama Księdza Rafała

Ze smutkiem informujemy, że dzisiaj zmarła Mama naszego Księdza Rafała. Pogrzeb Św. P. Marii Brej zostanie odprawiony w poniedziałek w kościele parafialnym w Załężu k.Dębowca: o 11:30 - różaniec, a o 12:00 - Msza św. pogrzebowa. Parafian zachęcamy do modlitwy oraz do udzia

POMOC naszym braciom i siostrom z Ukrainy

Aktualizacja sytuacji 🙂 dziś do Ośrodka Rekolekcyjnego przybyli kolejni Goście z Ukrainy. Już od progu witał ich nasz Ksiądz Proboszcz, Wacław Śliwa. Pasterz naszej miejscowości z sercem i zaangażowaniem pomagał utrudzonym nosić ciężkie bagaże, przez brak walizek były to nawet worki na zboże, do których nasi goście musieli spakować najpotrzebniejsze rzeczy. Ksiądz Wacław przywitał przyjaciół z Ukrainy ciepłym słowem i zapewnił ich o naszej pomocy. Nasi goście czuli dzięki temu, że znajdą w Lipinkach ludzi z sercem, czuli się docenieni, ze zostali przywitani przez tak DOBREGO PASTERZA, który nie zawahał sie im pomóc. ❤️🇺🇦🇵🇱 Aktualnie w Ośrodku gościmy 36 osób 🙂 nieustannie zapewniam o modlitwie i pomocy dla potrzebujących. 💪🏻 x.R.B.

Pierwszy dzień odpustu - zdjęcia

Galeria zdjęć z pierwszego dnia odpustu parafialnego. 15 sierpnia 2021 r. Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Sumie odpustowej przy ołtarzu polowym przewodniczył Ks. Bp Kazimierz Górny, biskup senior diecezji rzeszowskiej.