Wspomnienie NMP Królowej - zakończenie Oktawy Chwały Maryi

W czwartek, 22 sierpnia, w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lipinkach odbyło się uroczyste zakończenie Oktawy Chwały Maryi. Wydarzenie to miało miejsce w starym kościele, gdzie wierni zgromadzili się, aby wspólnie uczestniczyć w Mszy Świętej, której przewodniczył ksiądz infułat Wiesław Szurek.

Trzeci dzień odpustu

Sobotnie uroczystości w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lipinkach miały wyjątkowy charakter, gdyż tego dnia obchodziliśmy 44 rocznicę koronacji figury Matki Bożej Lipińskiej. Był to także dzień poświęcony modlitwie w intencji starszych, chorych, cierpiących oraz osób opiekujących się nimi.

Drugi dzień odpustu

Piątek 16 sierpnia w naszej parafii przeżywaliśmy drugi dzień odpustu. Uroczystej sumie przewodniczył oraz kazanie wygłosił ksiądz neoprezbiter Dawid Piróg.

Główny dzień odpustu

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny to wyjątkowe święto w Lipińskiej parafii, które każdego roku gromadzi licznych wiernych, pragnących pielęgnować tradycję.

Uroczystość Zaśnięcia NMP 2024

W parafii Wniebowzięcia NMP w Lipinkach ponownie odbyła się uroczysta Procesja Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, która na stałe wpisała się w tradycję naszej wspólnoty.

Zawiadomienie o wyniku postępowania

Zawiadomienie o wyniku postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego dotyczącego zadania pod nazwą ,,Opracowanie dokumentacji techniczno-konserwatorskiej wraz z częściowym wykonaniem remontu elewacji Kościoła p.w. WNMP w Lipinkach”.